Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Cukrářská potahovací hmota pistáciové barvy. Má vynikající konzistenci, perfektně se s ní pracuje, dorty a jiné moučníky, na které se použije, mají dokonalý vzhled. Před použitím je hmotu nutné důkladně propracovat v pokojové teplotě přibližně 22° Celsia, pak je perfektně vláčná a hladká. Nejlépe se rozvaluje mezi potravinářskými fóliemi, na podsypání je vhodný speciální podsypový cukr, případně bramborový škrob. Níže uvádíme postup pro zpracování potahovací/modelovací hmoty:1) Hmotu je potřeba vždy vyjmout z obalu. Zjištění tuhosti stiskem zabaleného sáčku s potahovací hmotou, bohužel není dostačující. Všechny hmoty v obalu působí "ztvrdle".2) Samotnou hmotu je potřeba zpracovat v rukou hnětením. Podle značky/výrobce konkrétní hmoty se liší i doba hnětení potřebná pro změknutí hmoty. Uvedeme 2 příklady:- Hmota značky Kelmy - je velmi poddajná hmota, postačí hnětení v řádu desítek vteřin (cca do 1 minuty).- Hmota značky SmartFlex - je velmi tuhá hmota, je potřeba hníst cca 20 - 25 minut.- Ostatní hmoty se obvykle pohybují mezi dvěma výše uvedenými3) Důrazně upozorňujeme, že NENÍ MOŽNÉ pro změknutí hmoty použít vodu, rozehřát ve vodní lázni či v mikrovlnné troubě. Použitím jakéhokoliv z těchto uvedených prostředků dojde ke zničení hmoty! 

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

Cukr, glukózový sirup, voda, rostlinný tuk bezvodý (rostlinný tuk z palmy, kokos, rostlinný olej z bambuckého másla, emulgátor (E471), aroma), stabilizátory E422 a E415), sójový lektin, proti

Alergeny mléko, skořápkové plody

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva zelená
Výrobní společnost
KELMY, S.A.
Carretera Tibi Km 1.500 Apartado 83 03100 - Jijona (Alicante) España
kelmy@kelmy.com
www.kelmy.com

Recenze

100 %
Super
100 %
Není zač.
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potahovací hmota 250 g - různé barvy

Dokonale hladká potahovací hmota v mnoha barevných odstínech

od 60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Velvet Mandle 0,25 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0143 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

85 Kč
34 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250g více barev

Potahovací hmota v balení po 250 g. Více barev. Vhodná na dorty, rolády či jiné dezerty.

od 101 Kč
40.4 Kč / 100g

Skladem